Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše činnost

 

                                    Domovní zvonky a telefony

 

1-telefony.jpg

Nefungují vám domácí telefony nebo nefungují zvonky ? Přijedeme k vám a zjistíme závadu. Navrhneme optimální řešení. Provádíme opravy na běžných typech telefonů TESLA , MIWI , URMET a podobně. Pokuď se již oprava nevyplatí , navrhneme vám nový digitální systém domovních telefonů. Jedná se o výše uvedené typy a dále pak systémy od firem LASKOMEX , PAVELEK a trochu luxusnější TCS. Za dobu naší praxe se nám nejvíce osvědčil systém LASKOMEX , který je popsán v samostatné kapitole

 

Domovní elektroinstalace

2-domovni-elektroinstalace.jpg

Nejde vám zásuvka nebo nesvítí světlo? Nebojte se nám zavolat. V případě volné kapacity k vám i na tyto malé opravy přijedeme. Připojíme také elektrický sporák nebo boiler. Na výměnu boileru doporučíme spolehlivé instalatéry. Jestliže potřebujete novou celkovou rekonstrukci elektro , jsme tu pro vás. Vyměníme vám domovní rozvodnici , vodiče , zásuvky a vypínače. Namontujeme moderní LED osvětlení. Vysekané drážky po dohodě zahodíme a zaštukujeme.  

                              

                                                     Rodinné domy

3-rodinne-domy.jpg

     Za dobu naší činnosti máme za sebou celou řadu rodinných domů. Ať už se jedná o jednoduché přízemní domy nebo podsklepené vícepodlažní rozsáhlé novostavby. V těchto domech provádíme veškeré elektropráce potřebné k pohodlnému užívání domu. Jestliže nemáte projekt , nevadí. Máme tým výborných projektantů. Máte na pozemku jenom budníček z bílých cihel? Dodáme elektroměrový rozvaděč a vyřídíme přihlášku. Natáhneme všechny potřebné kabely. Vlastníme i stavební rozvaděče , které si můžete od nás pronajmout. V domě vytvoříme datovou síť , namontujeme anténní rozvody včetně rozvaděče se zesilovačem. Dále montujeme podlahové topení a domovní zabezpečovací systém firmy JABLOTRON. 

 

                                    Vyhřívání venkovních ploch

4-topny-kabel-web.jpg

  Potřebujete v zimě vyjet z garáže po suché cestě ? I s tímto problémem si dokážeme poradit. Se systémem vyhřívání venkovních ploch máme bohaté zkušenosti. Montujeme od jednoduchých aplikací zapínaných mechanickým vypínačem až po zcela automatické systémy , které využívají teplotní a vlhkostní čidla. Bojíte se zamrzlých okapů ? Nemusíte. Po vložení topného kabelu do žlabu led pomalu odtaje. Nejlépe se do okapů hodí topné samoregulační kabely , které hřejí jenom tam, kde je potřeba.

 

                                  Zabezpečení vašich domovů

5-ezs.jpg

      Bojíte se odjet na víkend ? Nemusíte . Navrhneme vám a namontujeme systém elektronického zabezpečení. Provádíme montáže českého výrobce zabezpečovacích systémů firmy JABLOTRON , od jednoduchých systémů až po vícezónové. Máte již zařízený byt a nechcete zasahovat do zdí ? Nevadí. Montáž EZS umíme provést i bezdrátově. Stačí pouze přívod pro ústřednu a systém může pracovat. Jediná nevýhoda bezdrátových systémů je potřeba vyměny baterií jednou za rok a půl. Poradíme vám i agenturu na hlídání vašeho domova ve vaší nepřítomnosti.

 

                                                  Datové rozvody

6-datove-rozvody.jpg

    Potřebujete propojit počítače? I s tímto problémem si dokážeme poradit. Vytvoříme vám datovou síť dle vašich potřeb. Namontujeme Rack a propojíme všechny místnosti nebo kanceláře.  Dnes je sice možnost  WIFI  přenosu, ale drátové propojení zůstává i nadále nejspolehlivější . 

                                              Kamerové systémy

7-kamerove-systemy.jpg

   Potřebujete vidět, co se děje ve vašem okolí ? Spolupracujeme  s firmou ATIS , která je jednou z největších velkoobchodů kamerových systémů. Na jejich stránkách si vyberete jaká kamera vám bude vyhovovat , jaký receiver bude nejvhodnější a my vám tento výrobek namontujeme za ceny , které najdete na internetu.                                                

 

                Stoupací vedení v činžovních domech

8-stoupaci-vedeni.jpg

Potřebujete vyměnit zastaralé a již nevyhovující hlavní vedení ? I zde jsme k vašim službám. Zajistíme projekt a vše ostatní . Vyměníme hlavní domovní vedení , hlavní domovní elektroměrové rozvaděče a všechny kabely. Provedeme vytrubkování na chodbách a do bytů. Bytové rozvodnice mohou zůstat stávající nebo namontujeme zcela nové. Zařídíme jednání s rozvodnými závody , vypracujeme výchozí revizi a zařídíme přihlášky k odběru.

 

Osvětlení

10-osvetleni.jpg

Koupili jste si nový lustr nebo svítidlo a vypadá složitě na montáž ? Zavolejte a my svítidlo smontujeme a zprovozníme. Vyměníme vám také vaše stávající halogenové osvětlení za úspornější LED svítidla , která mají velkou dobu životnosti. Jsou o něco dražší než klasická svítidla , ale investice do budoucna se jistě vyplatí. Naše LED svítidla jsou osazeny CREE diodami , které patří k absolutní světové špičce. Montujeme také nouzová svítidla na chodby a únikové cesty. Vyměníme vám stará zářivková tělesa a namontujema nová s předřadníkem , který vylučuje blikání zářivky při startu. Do stávajících zářivek lze namontovat i LED trubice. V domech vám provedeme osvětlení na pohybová čidla . Do kanceláří namontujeme světelné rampy všech tvarů . Venkovní svítidla vám namontujeme přes soumrakový spínač , to znamená, že vám budou svítit pouze v noci.    

                                                                                                                   

Elektrické vytápění

11-topeni.jpg

Potřebujete v zimě teplo a nemáte jinou možnost ? Namontujeme vám přímotopné konvektory AEG . Zapojíme vám ovládání , termostat a blokování . Vyřešíme rozvaděč , natáhneme přívody. Také montujeme akumulační kamna . V koupelně provedeme montáž elektrického podlahového topení , infrazářiče nebo topného žebříku . Podlahové topení provádíme i v celých domech.

 

Zednické a sádrokartonářské práce

9-zednicke-prace.jpg

Nevíte si rady se stavebními prácemi a nechcete riskovat někoho neznámého ? Drobné zednické a sádrokartonářské práce v souvislosti s naší činností provádíme sami . V případě velkých akcí nebo se stavbou nového domu vám poradíme kvalitní stavební firmy , s kterými již řadu let spolupracujeme.